Opinie

Zawsze miałam problem z odnalezieniem jednocześnie ciepłego, ale też ładnego obuwia na zimę. Staram się dobrze wyglądać, dlatego długo szukałam odpowiedniego modelu, aż trafiłam na buty Inuikii. Opinie na ich temat zachęciły mnie do zakupu. Wybrałam śniegowce Rabbit. Są śliczne, niesamowicie wygodne, ale przede wszystkim ciepłe. Ta zima na pewno nie będzie dla mnie problematyczna. Polecam!
Kamila
Mój chłopak jest typowym zmarzluchem. Przez to zawsze, kiedy nadchodzi zima jest niezadowolony. Nawet kiedy ubiera się na cebulkę, to jest mu zimno w stopy. Postanowiłam więc zrobić mu prezent i kupiłam obuwie marki Inuikii, bo opinie były wyjątkowo pochlebne. Dostał ode mnie skórzane śniegowce Camouflage i sam nie może się nadziwić, że w końcu jest mu ciepło. Oboje serdecznie polecamy 🙂
Emilia
Razem z żoną kochamy jeździć na nartach. Niestety, niezbyt dobre obuwie zawsze sprawiało, że po kilku godzinach na mrozie stóp w ogóle nie czuliśmy. Oczywiście, nie jeździliśmy cały czas, ale też dużo spacerowaliśmy. Postanowiłem znaleźć rozwiązanie i kupić możliwie najlepsze buty – Inuikii. Opinie w internecie były pozytywne, więc kupiłem jedną parę dla żony na test i nie czekaliśmy długo, by zamówić kolejną dla mnie 🙂
Michał
Zimowe obuwie nigdy mi się nie podobało. Wiadomo, że ma zabezpieczać przed zimnem, ale przecież jako kobieta zawsze chcę dobrze wyglądać! Moje niezadowolenie trwało do momentu, aż natrafiłam na produkty marki Inuikii. Opinie użytkowników były świetne, więc kupiłam parę, bo model Rabbit Jaguar Wild naprawdę mi się podobał. Jestem niesamowicie zadowolona, bo pasują do moich kurtek.
Mariola
Ostatnio kupiłem mojej dziewczynie buty Inuikii. Opinie na temat modelu Galway były świetne, więc zamówiłem parę. Kasia niesamowicie się ucieszyła! Podobno są wyjątkowo ciepłe i wygodne, a moim zdaniem wyglądają wręcz doskonale. Serdecznie polecam. Sam zamówiłem sobie śniegowce tej marki i czekam teraz na kuriera. Za tydzień wyjeżdżamy w Alpy, dlatego na pewno nam się dobre buty przydadzą!
Adam
Zawsze kiedy kupowałam buty zimowe, to coś w nich nie było dobre. Jeden model nie pasował do moich kreacji, inny nie był wygodny, w następnym było mi zwyczajnie zimno... Dopiero, kiedy kupiłam sobie obuwie marki Inuikii się to zmieniło. Byłam już pogodzona, że nie znajdę butów idealnych i jak na ironię w tamtym momencie je znalazłam. Trochę kosztują, ale są w pełni warte swojej ceny.
Monika
Często wybierałem na zimę buty ładne, zamiast ciepłych. Niestety, przez to każdej zimy byłem mocno przeziębiony. Brnąc w mój błąd po kolana postanowiłem kupić buty Inuikii. Opinie mnie zachęciły do zakupu, ale przede wszystkim model mi się podobał. Dlatego moje zdziwienie było ogromne, kiedy okazało się, że wygląd jest najmniejszym plusem, patrząc w kontekście ciepła i wygody!
Borys
Moja matka od paru lat zachęcała mnie do kupna dobrych butów na zimę, ale ja wolałem pieniądze poświęcić na inne rzeczy, przez zdarzało mi się mocno marznąć. Po którymś z kolei katarze postanowiłem kupić porządne obuwie. W internecie natknąłem się na buty Inuikii. Opinie były zachęcające, dlatego nie bałem się zakupu. Nie spodziewałem się, że różnica będzie tak ogromna, obuwie tej marki jest genialne – ciepłe i wygodne!
Paweł
Zazwyczaj często muszę kupować nowe pary butów, ponieważ całkiem sporo chodzę pieszo. Co najmniej kilkanaście kilometrów dziennie. W przypadku produktów marki Inuikii wszystko się zmieniło. Od trzech lat mam tę samą parę, a nadal zimą cieszę się świetną wygodą i ciepłem. Do tego model Rabbit nadal wygląda tak, jak w momencie zakupu. Serdecznie polecam!
Katarzyna

Odwiedź nas!

  • Sarmacka 165, Poznań
  • biuro@vintagedoll.pl
  • + 48 257 554 332